Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

O blogu

Lubię zmieniać swoje otoczenie, a ponieważ jestem osobą praktyczną i niechętnie pozbawiam się starych rzeczy, odnawiam je, nadając im nowego charakteru. Raz starą sukienkę przekształcam w nową spódnicę, innym razem z szafki, która stała w łazience zrobię biurko do pokoju córki albo stuninguję T-shirt, który mi się znudził. Czasami jest to potrzeba chwili, a czasami konieczność, ale zawsze samodzielne tworzenie nowych rzeczy sprawia mi ogromną frajdę.

Jak powiedziała Mary Lou Cook: " Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa". I o to właśnie chodzi. Ozdabianie przedmiotów metodą decoupage pomaga mi rozwijać moją kreatywność, dzięki temu są one oryginalne i nietuzinkowe.

Z wykształcenia jestem matematykiem, zatem dokładność i precyzja to moje drugie ja. Angażuję się całą sobą w to co robię, a wykonując jakąś pracę dokładam wszelkiej staranności, nie przyspieszam wysychania użytych składników, potrafię dziesięć razy przerobić tą samą rzecz, zanim stwierdzę "No, może być". Nie oznacza to wcale, iż jestem człowiekiem cierpliwym, wręcz przeciwnie jestem typowym "majsterkowiczem-nerwusem", jeśli wiecie co mam na myśli.
Najchętniej tworzę rzeczy użytkowe i potrzebne, ale te tylko ozdobne i niepotrzebne również sprawiają mi dużo radości.

Colin P. Sisson rzekł:" Największe bogactwo, to robienie tego, co kochasz", więc robię to, co lubię.Spodobał Ci się mój blog, zostaw komentarz, udostępnij link, polub stronę. Jest to sposób na uhonorowanie mojego wkładu pracy i czasu w powoli kształtujący się blog Whoanita Decoupage i …

Zapraszam również na fanpage Whoanita decoupage na facebooku.