Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 14 maja 2014

Szczęśliwy wieszak

Media bombardują nas masą bezwartościowych informacji. Sztuką jest znalezienie wśród nich czegoś naprawdę interesującego. Moją uwagę przykuła sentencja „ Jeśli chcesz być szczęśliwy, bądź”. Jednakże to angielska wersja: „If you want to be happy, be” umożliwiła mi jej zobrazowanie, czego efektem jest pszczoła na środku wieszaka.

Wieszak został pokryty dwiema warstwami brązowej farby akrylowej – po wyschnięciu pierwszej nałożyłam kolejną. Następnie brzegi wieszaka posmarowałam woskową świeczką i nałożyłam kolejne dwie warstwy farby akrylowej w kolorze kości słoniowej, według mnie ten kolor bardziej niż biel pasuje do stylu shabby chic. Przeszlifowałam brzegi papierem ściernym, przetransferowałam napisaną przez mnie sentencję oraz obrazek pszczoły. Kolejny etap to pokrycie wieszaka lakierem akrylowym.

Mój Szczęśliwy Wieszak będzie fajną ozdobą szafy lub wnętrza.

wieszak decoupage, transfer

wieszak decoupage, transfer

wieszak decoupage, transfer

wieszak decoupage, transfer

wieszak decoupage, transfer

Spodobało Ci się? Zostaw proszę komentarz. Udostępnij dalej! Swoim poleceniem wywołasz mój uśmiech.

2 komentarze:

  1. Dziękując za odwiedziny przygalopowałam do Ciebie i zachwyciła mnie od razu Twoja bystrość i nie boję się tego słowa-inteligencja, której widomy znak widzę w tej grze słów i pszczelich skojarzeń :) na ślicznym z resztą wieszaczku, brawo! Pozdrawiam serdecznie i miło mi niezmiernie Cię poznać!

    OdpowiedzUsuń
  2. Trudno nie mieć pszczelich skojarzeń, gdy się ma ojca pszczelarza :) Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Mam nadzieję, że do zobaczenia skoro już się poznałyśmy. Pozdrawiam mile.

    OdpowiedzUsuń