Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 15 marca 2014

Naszyjniki Natura


Dziś pogoda pod psem, na dworze zrobiło się zimno, niebo kryją deszczowe chmury i wieje wiatr. Nie lubię kiedy pada, ale siedząc rano na tarasie i patrząc na rośliny w moim ogródku doszłam do wniosku, że krople deszczu na marne nie spadają. Matka natura wie co robi, liście nabrały blasku, z ziemi wynurza się powoli główka hiacynta, a już niedługo w kwietniu, maju  zakwitną tulipany, żonkile i azalie, rozmarzyłam się.  

Mimo, iż pogoda nie nastraja dziś optymistycznie to nie da się zaprzeczyć, że Natura tworzy najpiękniejsze rzeczy, urzeka swoją prostotą i niepozornością.
Patrząc na otaczającą nas przyrodę możemy zobaczyć subtelne formy, trzeba się tylko nauczyć je odkrywać. My sami jesteśmy jej częścią, daje nam ona poczucie harmonii i bezpieczeństwa. Te naszyjniki są próbą zatrzymania, choć na chwilę, pod szklanym oczkiem dyskretnego piękna zaprojektowanego przez naturę.

Naszyjnik z bazą w kolorze antycznego brązu zawiesiłam na przaśnym sznurku z antycznym zapięciem, aby całość współgrała z naturalną grafiką.
Naszyjnik Natura

Naszyjnik Natura

Naszyjnik Natura z kaboszonem

Naszyjnik Natura

 
Prostota tego naszyjnika ma podkreślić naturalne piękno samej grafiki, antyczne srebro połączyłam z brązowym rzemykiem zakończonym zapięciem typu karabińczyk.

Naszyjnik z kaboszonem

Naszyjnik natura 2

Spodobało Ci się? Zostaw proszę komentarz. Udostępnij dalej! Swoim poleceniem wywołasz mój uśmiech.3 komentarze: